Yapısal Kablolama ve Network Çözümleri
Structural Cabling and Network Solutions

Fiberoptik Sistemler / Fiber Optical Systems

Bilişim, Telekom ve / veya Otomasyon sektöründe kullanılan her türlü fiber optik sistemin dizaynı, malzeme temini, sonlandırılması, testi ve sonrası bakım hizmetlerini personelinin konunun uzmanı firmalarda yıllar boyunca edindiği tecrübe ile vermektedir.

System design, material supply, testing and maintenance services of all Fiber Optical systems used in IT, Telecommunication and Automation industries are provided by our expert and experienced staff.

Yapısal Kablolama Sistemleri / Structural Cabling Systems

Her ölçekte proje için gerekli kablolama ve altyapısını UTP, FTP, STP, SFTP, FİBER OPTİK, COAXIEL kablolar, Patch paneller,terminasyon kutuları, kabinetler, sıva altı ve üstü kanal ve tavalar, 19” Rack Kabinetler kullanarak dizayn eder ve enstalasyonunu yapar.

Required cabling and infrastructure of every scale of projects are designed and installed by using the UTP, FTP, STP, SFTP, FO Cables, Coaxial Cables, Patch Panels, Termination boxes, cabinets, embedded or exposed tray and trunks, 19” rack cabinets.

LAN ve WAN İletişim Ağları / LAN & WAN Networks

Günümüz teknolojisine uygun hız, güvenilirlik ve performansı ile etiketleşmiş hub, svvitch, router, bridge, converter, transmitter, receiver gibi her türlü iletişim cihazının temini, montajı, kurulum ve konfigürasyonunu yaparak, her boyutta LAN ve WAN’lar kurmaktadır.

We provide LAN and WAN networks in every scale by the supply, installation and configuration of communication devices like hub, switch, router, bridge, converter, transmitter and receiver which are labeled with speed, liability and performance in accordance with the today’s technology.

Backbone POP Noktaları ve FTTX Çözümler / Backbone POP Points and FTTX Solutions

Yüksek kapasitede geniş bant uygulamaları ile haberleşmeye güncel ve güçlü bir şekilde odaklanma ve sonrasında Eve Kadar Fiber (FTTH) getirmek için atılan adımlar doğrultusunda; son kullanıcı şebekelerine tahsis edilmiş fiber sistemleri, altyapısı oluşturulmaktadır.

We provide superstructure of fiberoptical systems dedicated to end user networks by focusing into communication systems in an updated and strong way with the high capacity wide band applications and taking steps towards Fiber to the Home (FTTH) systems afterwards.

Sistem ve Sistem Entegrasyonu / System and System Integration

Sektör tecrübesi, bilgi birikimi ve uzmanlığıyla, müşterilerine sistem entegrasyonu ve bilgi teknolojileri konularında çözümler sunmaktadır. Kurumsal sistem entegrasyon çalışmalarında BT yatırımları ile maliyet ve risk düşürülebilmekte, Kuruluşun performansı, verimliliği ve gelişmeleri takip etme süresi iyileştirilebilmektedir.

CKC-NET provides solutions on I&T and System Integration areas to customers by sector experience, know-how and expertise.With BT investments, cost and risk can be minimized for corporative system integration works. Customer’s performance, efficiency and ability to response to the new Technologies can be advanced.

İşçilik Hizmetleri ve Proje Yönetimi / Installation Services and Project Management

Firmamız geniş teknik kadrosu ile aynı sektörde çalışan firmalara işçilik ve proje yönetimi hizmetleri vermektedir. Müşterilerinin projelerini, dizayn aşamasından test aşamasına kadar kendi proje liderleri yönetiminde yürütmekte ve bütün aşamaları gösterir dokümanları ile teslim etmektedir.

Our company provides installation and project management services with a large technical staff to other firms active in the same industry. We proceed our clients projects with our leader staff from design to commissioning stage and handover with necessary documentation showing all progress.