Sıra Yönetim Sistemleri
Queue Management Systems
Sıra Yönetim Sistemi, Bankalar öncelikli olmak üzere, sıra beklenilen her birimde düzen sağlayıcı bir fonksiyon icra etmek üzere tasarlanmıştır. Birim zamanda yapılan iş veya gerçek zamanlı değerlerle istatistiklerin alınması, sistemin yeni ihtiyaçlar doğrultusunda güncellenebilmesi ve güncelleme sonucunda işlem sonuçlarının raporlar haline dönüştürülmesi Sıra Yönetim Sistemi’ne artı değer katmaktadır.

Sıra Yönetim Sistemi teknolojik yeniliklere çok çabuk adapte edilebilir modüler bir yapıda tasarlanmıştır. Bunun sonucu olarak da, salt elektronik bir çözüm olmaktan çıkarılıp, Windows İşletim Sistemlerinde çalışabilen ve sistemi emsallerine kıyasla çok daha elastik ve geliştirilebilir hale getiren, kullanıcı dostu arayüze sahip bir yazılımla desteklenen PC ünitesi ve Dokunmatik Ekranlı Kiosk ünitesi ilave edilmiştir. Kiosk ünitesi, içinde barındırdığı entegre PC ve Termal yazıcı ünitesi ile birlikte dokunmatik kapasitif LCD ekranı sayesinde tüm sistemi sabit sayıda işlem butonlu ve mikrokontroller tarafından idare edilen bir sistem olmaktan çıkarmış ve sistemin tamamen BİLGİSAYAR tarafından kontrol edilen ve bu sayede çok esnek ve geliştirilebilir bir yapıda dinamik olarak üretilen işlem butonlu bir sisteme dönüşmesini sağlamıştır.
System, with priority for the Bank, is designed in order to perform a function to harmonize Queue Management where necessary. Receiving real time statistics or unit of time studies, being able to update system according to new demands and creating reports of the results are adding value to Queue Management Systems.

Queue Management System is designed modular to adapt new technological innovations. Therewith, system is provided with a Windows based PC and touch screen kiosks unit which has a user friendly interface software and is elastic and improvable compare to other competitors. Kiosk unit, which incorporates an integrated thermal printer, PC and a capacitive LCD touch screen, ceased system from being managable by a microcontroller and having fixed number of activity buttons and transformed sytem into a flexible, improvable multi activity buttun system cotrolled by computer.